MONKEY BUSINESS - NOVÁ ZPĚVAČKA, NOVÉ KOSTÝMY A NYNÍ NOVÝ KLIP!

CO USLYŠÍME A UVIDÍME? Monkey Business oslavili letos v květnu tradičním koncertem v pražských Žlutých lázních své 17. narozeniny. Na něm kapela představila také nejnovější album Sex and Sport? Never! v remixové podobě. Novinka od producenta Ecsona Waldese nabízí 11 hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! z dílny mladých kapel a producentů.

Vedle nové remixové desky a videoklipu přichystali Monkey Business v letních měsících pro své fanoušky také několik koncertů. Jedním z nich je Mariánské léto Brno!

Do sedmnácté sezony vstoupili Monkey Business s novou členkou kapely Terezou Černochovou, která po 16 letech nahradila zpěvačku Tonyu Graves. Monkey Business patří mezi nejúspěšnější české kapely nového tisíciletí. Skupinu založil v roce 2000 multiinstrumentalista Roman Holý.

Na deskách Monkey Business se vždy objevovali zajímaví hosté. V minulosti to byli americká písničkářka Joan Baezová, člen britské skupiny Freak Power Ashley Slater nebo Glenn Hughes známý z účinkování v Deep Purple. Na zatím posledním albu Sex And Sport? Never! vedle Kubišové pijanskou zpověď The Golden Age Is Gone nazpíval Wabi Daněk, na kytaru hraje Mike Stern a na klávesy hostuje Gábor Presser z maďarské kapely Locomotiv GT.

Monkey Business
MONKEY BUSSINESS
MONKEY BUSSINESS
^